Powtórka z rozrywki. A jednak się boję! [nieaktualne ;)]

Ten post pisałam w niedzielę 26 lutego. Myślałam wtedy, że do drugiego porodu dzieli mnie wg terminy 17 dni. Pomyliłam się bardzo. 27 lutego przywitaliśmy Drugorodnego <3 nbsp="" p="">Ale o tym innym razem ;)

 Ale skoro napisałam, to się z Wami dzielę!

Stało się! Torba od kilku dni spakowana! A przede mną kilka lub kilkanaście (zależy jak się będzie śpieszyło mojemu drugiemu dziecku) do spotkania z moim Brzuszkowym nr 2!
Właściwie powinnam być spokojna. Za mną już jeden poród i wszystko związane z przygotowaniem się na przyjście na świat dziecka. a jednak im bliżej godziny), tym większy we mnie strach.
Czy można być dobrą matką razy dwa? Jeszcze się nie urodził Numer Dwa a ja już czuję, że zawiodłam mój Numer Jeden. Bo od dwóch tygodni mam nakaz leżenia, a od tygodnia jeszcze przeziębienie! Ja się pytam jak żyć?! Planowałam, że ostatnie tygodnie poświęcę Poślubionemu i Numerowi Jeden. I nic mi z tego nie wyszło. Poślubiony robi właściwie na trzech etatach bo praca, dziecko i dom. A Numer jeden musi zadowolić się statycznymi zabawami z mamą, która chciała być lepsza.

To moja torba. Spakowana!


A to królowa w torbie. Cudowna koszula do porodu i karmienia od GRANATOVO.<3 .="" a="" am="" b="" ba="" cu="" d="" e="" i="" jest="" ko="" marzy="" mmniej="" mn="" mo="" niej="" o="" oby="" p="" si="" skusi="" ugo="" w="" ze="">
<3 .="" a="" am="" b="" ba="" cu="" d="" e="" i="" jest="" ko="" marzy="" mmniej="" mn="" mo="" niej="" o="" oby="" p="" si="" skusi="" ugo="" w="" ze="">W tajemnicy powiem Wam, że była to miłość od pierwszego wejrzenia!<3 .="" a="" am="" b="" ba="" cu="" d="" e="" i="" jest="" ko="" marzy="" mmniej="" mn="" mo="" niej="" o="" oby="" p="" si="" skusi="" ugo="" w="" ze="">
Dobrego dnia!

Komentarze

Popularne posty